Dijital Kartvizit içi neden Cardmio?

Sürdürülebilir olma ilkesi ile sürekli yenilenen ve güncellenen mobil kartvizit!

Dijital Kartvizitlik

Dünyada bir ilk olan özelliği ile karşınızdaki insanların dijital kartvizitlerini kartlığınıza ekleyebilirsiniz.

Temassız

NFC teknolojisi ile paylaşmak istediğiniz bilgileri karşı tarafa hızlı ve temazssız bir şekilde aktarabilirsiniz.

QR Kod

Kart kullanmak istemediğiniz anlarda Mobil uygulamadan QR KOD aracılığıyla bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

Kişisel Bilgiler

Profil fotoğrafı, isim, ünvan, telefon, whatsapp, e-posta ve adres bilgileri ekleyerek tüm kişisel bilgilerinizi dijital kartvizitte bulundurabilirsiniz.

Finans Bilgileri

Dijital Kartvizitinize IBAN bilgileri ekleyerek IBAN paylaşma zahmetinden kurtulur ve ödeme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sosyal Hesaplar

Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi sosyal medya hesapları ekleyerek network ağınızı genişletebilirsiniz.

Pazaryeri Bilgileri

Amazon, Trenyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Sahibinden yada Letgo gibi ürünlerinizi sattığınız platformları kartvizitnizde belirterek satışınızı arttırabilirsiniz.

Tanıtım Video

Markanız Etkileyici Tanıtım Filmini yada Kişisel Tanıtım filminizi Profilinizdeki “Video” Kısmına yükleyerek herkes ile paylaşabilir ve Kartvizitinize güç katabilirsiniz.

Raporlarma

Detaylı rapolama altyapısı ile günlük, aylık veya haflık olarak sektörel yada belirtilen alanlarda %100 doğru ve net istatistik sonuçlarını takip edebilir ve rapolayabilirsiniz.

Galeri

Kendinize ait Resim Galerisi oluşturarak dijital kartvizitiniz de resimlerinizi yada portfolyönüzü kartvizitinizde paylaşabilirsiniz.

Kolay Paylaşım

Kişiselleştirilebilir URL yapısı ile fiziki temasın olmadığı ortamlardada kartvizitinizi kişiselleştirilmiş Özel URL yapısı ile dağıtabilirsiniz.

Döküman

Firmanıza Ait ürünlerinizin katalog ve fiyat listelerini yada Kişisel dökümanlarınızı kolaylıkla kartvizitinizde paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz İndir!

Mobil uygulamayı hemen indirerek Dijital Kartvizit ve Mobil Kartvizit'in keyfini ücretsiz Keşfet..